Siyaset
09 Haziran 2024 ( 0 izlenme )

Skandal görüntülerden sonra Bakan Koca acilen müfettiş gönderdi

Skandal görüntülerden sonra Bakan Koca acilen müfettiş gönderdi

Müfettişten skandal görüntülere şimşek hızıyla Tokat'ta özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesindeki bir hastaya şiddet uygulandığı görüntülerin yayınlanmasının ardından Bakan Koca'nın talimatıyla görevlendirilen müfettişler Tokat'taki hastanede inceleme başlattı.

Skandal görüntülere şimşek hızında müfettiş denetimi

Tokat'ta özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde bir hastanın darp edildiğini gösteren görüntülerin ardından Bakan Koca'nın talimatıyla atanan müfettişler hastanede inceleme başlattı.

TOKAT Tokat'ta özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde bir hastanın darp edildiğine ilişkin görüntülerin ardından Bakan Koca'nın talimatıyla atanan müfettişler hastanede inceleme başlattı.

Tokat'ta faaliyet gösteren Medicalpark hastanesinin yoğun bakım ünitesinde hemşirelerin bir hastaya uyguladığı şiddet görüntüleri izleyenlerin tüylerini diken diken etti. İntihar eden görüntülerin yayınlanmasının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastaneyle ilgili derhal soruşturma başlatılacağını duyurdu. Görüntülerin basına yayılmasının hemen ardından hastanede görevlendirilen müfettişler sabah saatlerinde hastaneye girerek incelemelerine başladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir