Siyaset
10 Haziran 2024 ( 1 izlenme )

Hadise, Mauro Icardi ile aşk yaşadığına dair çıkan söylentileri yalanladı.

Hadise, menajeri Haluk Şentürk aracılığıyla Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi ile aşk yaşadığına dair çıkan söylentileri yalanladı.

Hadise'nin Fransız kickboks şampiyonu Cyril Benzaquen ile yeni bir ilişkiye başlamak için yola çıktığı iddia edildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan 37 yaşındaki şarkıcı, yaptığı son paylaşımla iddiaları artırdı.

Hadise, yeni şarkısı "Feryat"ın yayınlanmasına günler kala objektif önünde parmağında yüzükle çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

"MUTLULUKTAN UÇUYORUM"

Hadise, "Görmüyor musunuz? Mutluluktan uçuyorum.”

5 AYLIK EVLİLİK BİTTİ

Öte yandan Hadise, iş adamı Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini 1 Ekim 2022'de bitirmişti. Ünlü şarkıcı, yaşanan olaylı ayrılığın ardından hayatında yeni bir sayfa açmak istedi. Ünlü şarkıcı, eski eşiyle birlikte yaşadığı Riva'daki evden taşındı. Hadise'nin yeni bir yuva aradığı da öğrenildi.

"SANATINI KISITLAMAK İÇİN OYUNCULUĞA BAŞLADI" İDDİASI

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in 30 Nisan'da evlendiklerini belirten boşanma davası, Mehmet Dinçerler'in nikah masasına oturmasından kısa bir süre sonra Hadise'nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tavır ve davranışlarda bulunduğu iddia edildi.

Dilekçede, “Davalı tarafın bu davranışları zamanla psikolojik baskı düzeyine ulaştı. Bu psikolojik baskı müvekkili yormuş ve öyle bir boyuta ulaşmıştır ki, sadece özel hayatını değil, kamuoyuna yansıyan sanat hayatını da etkilemektedir. 

Bu nedenle taraflar arasında karşılıklı uyumsuzluklar ortaya çıkmış ve ayrı yaşamak zorunda kalmaktadırlar. Başladılar ve evlilikleri fiilen sona erdi. Artık tarafların bir arada yaşaması mümkün değildir. Hadise maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı ve Medeni Kanun'un “Evlilik Birliği'ni Sarsmak” başlıklı 166. maddesi uyarınca boşanma davası açtı.

BİR DURUMDA BÖLÜNDÜLER

Beykoz 2. Aile Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Mahkeme kararını açıklarken Hadise ve Mehmet Dinçerler'i tek celsede boşandı.

Hadise'nin avukatı Hakan Öncel, “Müvekkil Hadise Açıkgöz'ün Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde açtığı davada boşanma kararı verildi. Kamuoyuna saygıyla duyurulacaktır.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir