Siyaset
10 Haziran 2024 ( 0 izlenme )

Esra Erol'da ağızları açık bırakan olay! 4 çocuk annesi TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğun yanına kaçtı

Esra Erol'da ağızları açık bırakan olay! 4 çocuk annesi TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğun yanına kaçtı

23 yaşındaki 4 çocuk annesi Gülizar Akbulut, TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki Şahin'e kaçtı. Esra Erol'un programına başvuran eşi Hasan, "Bir anne 6 aylık bebeğini evde yalnız bırakıp sevgilisinin yanına mı gidiyor?" isyan etti. İddiaların ardından canlı yayına bağlanan Gülizar Akbulut, "Evde kocamdan daha iyi. Onunla TikTok'ta tanıştık" dedi.

Kahramanmaraş'ta yaşayan Hasan Akbulut, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına başvurarak, 23 yaşındaki eşinin 4 çocuğunu geride bırakarak Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki Şahin'in yanına kaçtığını söyledi. Eşini bulmak için canlı yayına geçen Akbulut, boşanarak çocuklarının velayetini almak istediğini söyledi.

"İSTERSELER İMAM NİKAHI YAPILABİLİR"
Gülizar'dan 5, 4, 2 yaşında ve 6 aylık çocuğu bulunan Hasan Akbulut, "Kaza geçirdim ve bir süredir hastanelerdeydim. Bu süreçte eşim çocuklarımı bırakıp evden kaçtı." Canlı yayına bağlanan Şahin'in babası, Gülizar Akbulut'un yanlarında olduğunu ve isterlerse imam nikahı yapabileceklerini söyledi.

"ŞİDDET GÖRDÜM, GECE EVDEN KAÇTIM"
İddiaların ardından canlı yayına geçen Gülizar Akbulut, eve dönmeyeceğini belirterek, "Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım. Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum. Ben evden giderken çocukların yanında kimse yoktu. Evden gece çıkarak 4 km yol yürüdüm" dedi.
"15 YAŞINDAKİ ŞAHİN KOCAMDAN DAHA İYİ"
Duydukları karşısında şok olan Esra Erol, "Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri" dedi. Gülizar ise, "Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok'tan tanıştık" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir