Siyaset
11 Haziran 2024 ( 1 izlenme )

Berdan Mardini'nin Survivor macerasından ilginç sözler. "Sürekli hindistan cevizi yemekten cırcır oldum"

Berdan Mardini'nin Survivor macerasından ilginç sözler. "Sürekli hindistan cevizi yemekten cırcır oldum"

Katıldığı survivor yarışmasına sadece 15 gün dayanabilen Berdan Mardini, Dominik'ten Türkiye'ye döndü. Havalimanında verdiği bir röportajda Mardini, "15 günde 6 kilo verdim. İki hafta daha kalsaydım şimdiye kadar orada birbirimizi yemiş olurduk. Sürekli hindistan cevizi yediğim için cırcır oldum.” dedi.

Türk şarkıcı Berdan Mardini'nin 'Survivor' macerası kısa sürdü. Dominika'daki müsabakalardan yaşadığı rahatsızlık sonrası ayrılan Berdan Mardini, önceki gün Türkiye'ye döndü. Ünlü Türk şarkıcıyı havaalanında annesi ve çocukları karşıladı. Gözyaşlarına hakim olamayan Mardini, "Beni en çok zorlayan şey 15 gün de olsa çocuklarımdan ve ailemden uzak durmaktı" dedi.

“15 günde 6 kilo verdim”
Hürriyet'te yer alan habere göre sakallı görüntüsü ve zayıflamış formuyla dikkat çeken Türkücü, "15 gün gibi bir sürede 6 kilo verdim. Annemin yemeklerini özledim. Ben koza yediğim için sürekli ızgara yapıyordum. Size başka ne söyleyebilirim millet? Survivor'da "Kesinlikle orada yemek veriyorlar" diyen arkadaşı yakalarsam, Survivor'da bana yemek verseler verirler. 2 hafta daha kalsaydım orada birbirimizi yerdik” diyerek gülümsedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir